باربری حرفه ای
ما که هستیم؟

ما را بیشتر بشناسید
باربری بی نظیر تهران و شهرستان

اتوبار و باربری ((بالون بار)) با انجام خدمات و پشتیبانی شبانه روزی و سالها سابقه و تجربه موفق در زمینه خدمات باربری و حمل و نقل لوازم منزل، ادارات، شرکتی، دولتی و خصوصی، کارخانجات، جهیزیه عروس، مبلمان و بسته بندی وسائل و انجام امور فنی در شهر تهران و شهرستان ها آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی می باشد .

سرویس دهی شبانه روزی و عالی به هر کجای ایران

ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته که نه محدودیت زمانی داریم ونه محدودیت امکاناتی. این هدیه ارزشمند باربری با قیمت ناچیز و اتوبار ارزان قیمت برای شما آماده گردیده

.

video showcase

باربری شرق تهران

باربری شمال تهران

با برقراری ارتباط با شعبه شمال تهران ما به راحتی حمل بار و خدمات باربری خود را به ما بسپارید . تمامی مناطق شمالی شهر تهران تحت پوشش شعبه بالن بار شمال تهران است . باربری زعفرانیه ، حمل بار در نیاوران و اتوبار شهرک غرب، همگی از سرویس های طلایی ما می باشند. با توجه به سرویس های حمل بار در زعفرانیه و همچنین باربری نیاوران شما می توانید در زمانی اندک به بهترین نوع سرویس دهی که تا کنون تجربه نموده اید دست پیدا کنید. باربری شمال تهران را با ما تجربه کنید و در ولنجک، شهرک غرب، باربری شهرک آتی ساز و محله های بزرک شمال تهران منتظر سرویس دهی به شما بزرگواران هستیم . بالون بار را هرگز از یاد نبرید . 

باربری شمال تهران

باربری شرق تهران

شعبه شرق تهران را می توان به عنوان یکی از فعال ترین شعبه های بالون بار نام برد . با توجه به بالا رفتن قیمت لوازم خانه یکی از دقدقه های اصلی شما بسته بندی درست و سلامت بارتان می باشد که ما برای این چالش راهکارهای ویژه ای داریم . باربری هروی ، میدان هروی، سراج، خدمات حمل بار قاسم آباد و اتوبار لویزان، محله های چهارراه تلفن خانه، باربری وحیدیه و باربری دماوند به هیچ وجه نگران سلامت بار خود نباشید، اتوبار بالون بار همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد . مناطق ۴، ۸، ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ در شرق تهران جای دارند و مناطق ۳، ۷ و ۱۲ متمایل به شرق تهران هستند که برخی از آنها را نام بردیم.

باربری تهران

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران با باربری پونک ،باربری جنت آباد ،باربری گیشا ، تهرانسر ، آریاشهر ، طرشت ، شهران ، چیتگر ، فردوس ، شهر زیبا ، آزادی ، ستارخان ، شهرک آپادانا ، حصارک ، کن ، شهرک اکباتان همه محله های غرب تهران زیر پوشش شعبه غرب پالادیوم بار هستند.در شعبه باربری شهرک غرب، اتوبار سعادت آباد نیز به راحتی می توانند از سرویس های ویژه بسته بندی ما استفاده کنند . بسته بندی و حمل اسباب منزل و باربری با کیفیت و ارزان در تهران را به ما بسپارید . اتوبار پالادیوم بار بارها و بارها ثابت کرده است که باربری همه مناطق تهران و حمل اسباب منزل و اداری را به خوبی بلدیم و حرفه ای هستیم .

01
قیمت ها شفاف است

ما دنبال رضایت و تعامل با شما هستیم . باربری تخصص ماست و نیاز شما را می دانیم

02
حضور به موقع در محل شما

با داشتن شعبه های باربری در اقسی نقاط تهران می توانید با سرعت سرویس ما را به دست آورید.

03
تضمین خدمات و تحویل سالم بار

در کنار ما اضطراب و استرس را فراموش کنید چون ما می دانیم شما چه می خواهید.

بالون بار را هم آزمایش کنید

آیا به دنبال یک باربری قابل اطمینان می گردید ؟

در بالون بار در زمینه خدمات باربری و حمل و نقل لوازم منزل، ادارات، شرکتی، دولتی و خصوصی، کارخانجات، جهیزیه عروس، مبلمان و بسته بندی وسائل و انجام امور فنی در شهر تهران و شهرستان ها آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی می باشیم .

سرعت در خدمات باربری 70%
بسته بندی ایمن 80%
رعایت حقوق مشتریان 77%
شمار حمل بار اداری
+
شمار اسبابکشی منزل
+
تعداد کامیون ها و وانت ها
+
شعبه ها در کشور
+